Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Duyurular

Yalova İli 2019 Vergilendirme Dönemi Gelir ve Kurumlar Vergisi İlk 100 Mükellef Listeleri Açıklandı.

2019 vergilendirme dönemine ilişkin Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin değerlendirilmesi sonucunda, Yalova genelinde en fazla vergi ödeyen 100 mükellef listeleri açıklandı.

Ödediği vergilerle ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan 2019 yılı Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi Yalova Geneli İlk 100 sıralamasına giren mükelleflerimiz başta olmak üzere, vergiye gönüllü uyumun göstergesi olarak kazançlarını kendi rızaları ile doğru olarak beyan eden ve ödeyen tüm mükelleflerimize sonsuz şükranlarımızı sunar, vergiyle de kutsallaştırılmış; bol, bereketli, hayırlı kazançlar dileriz.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Defterdar V. Mustafa KARADENİZ’in Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Kadınlar bir gün değil her gün hatırlanmadır. Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur ve diğer yarısını da kadınlar yetiştirir.

Yaşamın kaynağı cennetin habercisi sosyal ve ekonomik hayatın baş taçları hakkı ödenmeyecek kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun…

                                                                                                                     Mustafa KARADENİZ

                                                                                                                          Defterdar V.

32.Vergi Haftası kapsamında; 7’den 77’ye vergiye tam ve gönüllü uyumun sağlanması adına, Yalova Defterdarlığı çalışanları ve çocukları tarafından hazırlanan videoda görev alan küçüklerimizi , Sayın Valimiz Muharrem EROL makamında kabul etti

32.Vergi Haftası kapsamında; 7’den 77’ye vergiye tam ve gönüllü uyumun sağlanması adına, Yalova Defterdarlığı çalışanları ve çocukları tarafından hazırlanan videoda görev alan küçüklerimizi , Sayın Valimiz Muharrem EROL makamında kabul etmiş,yapılan çalışmadan dolayı Defterdar Vekilimiz  Sayın Mustafa Karadeniz’e teşekkürlerini ve küçüklerimize hediyelerini takdim etmişlerdir.

Basında Çıkan 32. Veri Haftası Etkinlikleri Haberleri

Yalova Valilik Sitesi Haberi

32. Vergi Haftası Nedeniyle İl Defterdarlığı’ndan Valimiz Muammer Erol’a Ziyaret

22.02.2021 İl Defterdarı Mustafa KARADENİZ ve beraberindekiler, 22 Şubat-28 Şubat 2021 Vergi Haftası nedeniyle Valimiz Muammer EROL’u makamında ziyaret ettiler. 

İl Defterdarı Mustafa KARADENİZ bu yıl 22 Şubat-28 Şubat 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan 32.Vergi Haftası nedeniyle tüm yurtta ve ilimiz genelinde yapılacak çeşitli etkinliklerle ilgili Valimiz Muammer EROL’a bilgi verdi. 

Verginin önemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Valimiz Muammer EROL; “Vergi Haftası, toplumumuzun tüm kesimlerinde gereken vergi bilincinin oluşturulması ve vatandaşlarımızda vergi vermenin alışkanlık haline gelmesi amacıyla önemli bir görevi yerine getirmektedir. Ayrıca kamusal hizmetlerin yerine getirilmesinde vergi gelirleri büyük önem taşımaktadır.

Vatandaşlarımızdan toplanan vergi gelirleri, eğitim, sağlık, güvenlik, yol, su gibi toplumsal ihtiyaçlarımızı karşılaması ve bu ihtiyaçların etkin bir şekilde yürütebilmesi için en temel kaynaklardır. Devlet olarak toplanan vergilerle en iyi şekilde hizmet sunmak, vatandaşlarımıza karşı yerine getirilmesi gereken en önemli görevlerimizden biridir.

Bu vesileyle, Vergi Haftası dolayısıyla vergilerini tam ve zamanında ödeyen tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve bol kazançlar diler, tüm Yalovalı vergi mükelleflerimizin ve Defterdarlıkta çalışan arkadaşlarımızın Vergi Haftasını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi. 

YALOVA GAZETESİ HABERLERİ

HABERCİ GAZETESİ HABERLERİ

YALOVA HAYAT GAZETESİ HABERLERİ